Aktualizacja oprogramowania dla DN-S700 (SYS 1010)

Opublikowano 09. Kwi, 2010 przez w News

Mimo braku informacji na ogólnoświatowej stronie Denon DJ, od jakiegoś czasu na stronie w wersji japońskiej dostępna jest aktualizacja oprogramowania odtwarzacza DN-S700. Poprawia ona dotychczas zauważone błędy oraz zwiększa rozdzielczość pitch’a do 0.05% dla skali +/-6%. Zachęcam do pobrania aktualizacji.

DOWNLOAD

Instrukcja aktualizacji
Uwaga! Zmiana sposobu aktualizacji! (12.07.2010)
1. Po rozpakowaniu obrazu ISO należy wypalić na płytę CD w trybie ISO9660, MODE1.
2. Po włożeniu tak przygotowanej płyty i ukazaniu się na wyświetlaczu napisu „VersionUp” należy obrócić potencjometr PARAMETERS dwukrotnie w prawo (aktualizacja DSP), po czym zatwierdzić swój wybór przyciskiem PLAY/PAUSE.
3. Po aktualizacji DSP i automatycznym wysunięciu płyty włożyć ją ponownie (bez uprzedniego wyłączania odtwarzacza).
4. Tym razem po ukazaniu się na wyświetlaczu napisu „VersionUp” należy obrócić potencjometr PARAMETERS trzykrotnie w prawo (aktualizacja Servo), po czym zatwierdzić swój wybór przyciskiem PLAY/PAUSE.
5. Po aktualizacji Servo i automatycznym wysunięciu płyty po raz ostatni włożyć ją ponownie (bez uprzedniego wyłączania odtwarzacza).
6. Po ukazaniu się na wyświetlaczu napisu „VersionUp” należy obrócić potencjometr PARAMETERS jeden raz w prawo (aktualizacja System), po czym zatwierdzić swój wybór przyciskiem PLAY/PAUSE.
7. Po ukazaniu się na wyświetlaczu odtwarzacza komunikatu „Update OK” i wysunięciu płyty, dopiero teraz należy go wyłączyć. Po tym zabiegu odtwarzacz jest już gotowy do pracy.

Takowy sposób aktualizacji rozwiązuje sporadycznie pojawiający się problem dwukrotnie szybszego odtwarzaniem utworów.
Dla osób, które aktualizowały odtwarzacz pierwszym sposobem (poprzednio umieszczonym na forum) również polecam ponowne wykonanie aktualizacji wg aktualnie umieszczonego opisu.

Tagi: , ,

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.